Platon Technologies
neprihlásený Prihlásiť Registrácia
SlovakEnglish
open source software development oslavujeme 10 rokov vývoja otvoreného softvéru! Utorok, 18. jún 2024
O nás
Magazín
Otvorený softvér
CVS
Služby
Index  »  Michal P.

Michal P.


publikovaných článkov: 11

Pozvánka na LinuxFEST #6

Autor: Michal P. | Sekcia: Akcie
 
Dňa 21.06.2009 (nedeľa) sa uskutoční v priestoroch Domu kultúry Dúbravka v Bratislave v poradí už piaty LinuxFEST. Akcia je určená pre všetkých linux-neznalých a ako stretávka pre skúsenejších užívatelov a prekladateľov. Cieľom je oboznámiť ľudí s Linuxom, ukázať im nové možnosti a výhody, ktoré prináša.
čítať ďalej...

Pozvánka na LinuxFEST #5

Autor: Michal P. | Sekcia: Akcie
 
Dňa 7.03.2008 (sobota) sa uskutoční v priestoroch Domu kultúry Dúbravka v Bratislave v poradí už piaty LinuxFEST. Akcia je určená pre všetkých linux-neznalých a ako stretávka pre skúsenejších užívatelov a prekladateľov. Cieľom je oboznámiť ľudí s Linuxom, ukázať im nové možnosti a výhody, ktoré prináša.
čítať ďalej...

Software freedom day 2008

Autor: Michal P. | Sekcia: Tlačové správy
 
Aj Slovensko sa pridáva k svetovému dňu slobodného prístupu k softvéru. Software freedom day 2008 sa tento rok uskutoční v Bratislave 20.09.2008 (sobota) od 11:00 do 17:00 v priestoroch Fakulty chemickej a potravinárskej technológie STU na Radlinského 9.
čítať ďalej...

Software freedom day 2008

Autor: Michal P. | Sekcia: Akcie
 
Dňa 20.09.2008 (sobota) od 10:00 do 17:00 sa uskutoční v priestoroch Fakulty chemickej a potravinárskej technológie STU na Radlinského 9 v Bratislave Software Freedom day 2008. Akcia je prezentáciou slobodného systému pre všetkých užívateľvo ako i potenciálnych užívateľov.
čítať ďalej...

Pozvánka na LinuxFEST #3

Autor: Michal P. | Sekcia: Akcie
 
Dňa 29.03.2008 (sobota) sa uskutoční v priestoroch Gymnázia Jura Hronca na Novohradskej 3 v Bratislave v poradí už tretí LinuxFEST. Akcia je určená pre všetkých linux-neznalých a ako stretávka pre skúsenejších užívatelov a prekladateľov. Cieľom je oboznámiť ľudí s Linuxom, ukázať im nové možnosti a výhody, ktoré prináša.
čítať ďalej...

Otvorený online slovník

Autor: Michal P. | Sekcia: Rozličné
 
V spolupráci s projektom sk-spell a IZ Bratislava sme začali prevádzkovať online slovník dostupný na internetovej adrese slovnik.iz.sk
čítať ďalej...

Pozvánka na LinuxFEST #2

Autor: Michal P. | Sekcia: Akcie
 
Dňa 19.05.2007 (sobota) sa uskutoční v priestoroch Centra voľného času na Štefánikovej ulici druhá edícia akcie LinuxFEST. Akcia je určená pre všetkých linux-neznalých a ako stretávka pre skúsenejších užívatelov a prekladateľov. Cieľom je oboznámiť ľudí s Linuxom, ukázať im nové možnosti a výhody, ktoré prináša.
čítať ďalej...

Pozvánka na LinuxFEST

Autor: Michal P. | Sekcia: Akcie
 
Dňa 17.03.2007 (sobota) sa uskutoční v priestoroch Centra voľného času na Štefánikovej ulici LinuxFEST. Akcia je určená pre všetkých linux-neznalých a ako stretávka pre skúsenejších užívatelov. Cieľom je oboznámiť ľudí s Linuxom, ukázať im nové možnosti a výhody ktoré prináša.
čítať ďalej...

Stretnutie priateľov a používateľov OS Linux

Autor: Michal P. | Sekcia: Akcie
 
TuX Pilsner Stretnutie priateľov a používateľov OS Linux (PPosL) sa koná každý druhý piatok v mesiaci v podniku Mikádo v Bratislave. Najbližšie stretnutie je 9.2.2007.
čítať ďalej...

Konvertovanie súborov cez príkazový riadok

Autor: Michal P. | Sekcia: Vývojárske zdroje
 
OOoConv logo Ked chcete publikovať na webovej stránke, niekedy je žiadúce publikovať tieto súbory vo viacerých formátoch (napríklad sxw a pdf). Ukážeme si ako toto urobiť cez príkazový riadok používajúc openoffice.org a knižnicu oooconv.
čítať ďalej...
Čo je Platón?
Platón bol veľmi doležitý filozof starovekého Grécka, študent Sokratesa a učiteľ Aristotela. viac info...

Platon Group zastrešuje slovenskú skupinu vývojárov otvoreného softvéru. Vyvíja, spravuje, dokumentuje niekoľko úspešných open-source projektov.

Platon Technologies, s.r.o. je mladá a dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá má za cieľ prinášať otvorené technológie do komerčnej a verejnej sféry.

Podporte nás

Výkonný webhosting
a multihosting

Platon Webhosting

Super rýchle servery
a profesionálna administrácia

Virtuálne, dedikované a manažované servery

Vývoj
Copyright © 2002-2006 Platon Group
Stránka používa redakčný systém Metafox
Na začiatok · Odkazový formulár · Prihláška
Upozorniť na chybu na PLATON.SK webstránke · Podmienky použitia · Ochrana osobných údajov